Služby pro vás

Zemědělské služby

Sklizeň kombajnem provádíme vždy profesionálně a cenu přizpůsobíme ke spokojenosti zákazníka.

Zemědělské služby

Zemědělské práce

Mezi naše zemědělské práce patří prodej zemědělských komodit, rostlinná výroba krmných směsí pro dobytek i koně, komodity pro podestýlání i pro konzumaci jako ječmen, pšenice a další.

Zemědělské práce

Rostlinná výroba

Zabýváme se prodejem sena a krmných směsí. Mezi naší rostlinnou výrobu patří prodej komodit: ječmen, pšenice, ječný šrot a pšeničný šrot

Rostlinná výroba

Pronájem pole

Proč pronajmout vaše pole zemědělci Haškovi? Protože s ním zacházíme šetrně a ekologicky s cílem zachovat vysokou kvalitu vaší půdy.

Pronájem pole

Pronájem kontejnerů

Kontejnery přivezeme nejmodernější zemědělskou soupravou traktorem FENDT a nosičem kontejnerů CTS Charvát. Přivezeme nebo odvezeme širokou škálu materiálů dle vaší potřeby a po vzájemné dohodě.

Pronájem kontejnerů

Doplňkové služby

Provádíme zemní a výkopové práce. Spojení moderní zemní techniky a zručného strojníka vám pomůže vaší práci zrychlit a podstatně usnadnit. Využijte naše zkušenosti se zemní technikou.

Doplňkové služby

Kontaktuje nás

Sídlo firmy

    * Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb.o ochraně osobních údajů

    Všechna práva vyhrazena | Naše webové stránky používají tzv. cookies. Pokud je budete i nadále prohlížet, s jejich používáním souhlasíte. | Vyrobeno v Marketingové garáži – tvorba profesionálních www stránek